Jesteśmy na Google+
Google+
AAA KALLA
więcej

Masz problem z pogrzebem osoby bliskiej lub brak Ci gotówki na pogrzeb?

Zadzwoń lub zgłoś się
- my Ci pomożemy.

ZAŁATWIMY FORMALNOŚCI, DOKONAMY OPŁAT NA CMENTARZU I ROZLICZYMY SIĘ Z ZUS-EM LUB KRUS-EM

Zasiłek pogrzebowy wypłacamy przed pogrzebem

W celu dokonania niezbędnych czynności urzędowych potrzebne są dokumenty.

więcej

Co zrobić gdy umrze Ci ktoś bliski?

Moment odejścia z tego świata kogoś z rodziny lub przyjaciela jest niejednokrotnie dla każdego z nas momentem zagubienia, dlatego zdecydowaliśmy się zamieścić krótki poradnik co należy zrobić w chwili śmierci osoby nam bliskiej.

Jeżeli zgon nastąpił w szpitalu wystarczy skontaktować się z naszą firmą, wówczas odbierzemy osobę zmarłą tego samego dnia i przewieziemy do chłodni, gdzie zostanie przygotowana do ceremonii pogrzebowej.

Jeżeli śmierć nastąpiła w miejscu pozbawionym stałej opieki lekarskiej, konieczne jest wówczas wezwanie lekarza, który stwierdzi zgon i wypisze tzw. kartę zgonu (jest ona niezbędna do wystawienia aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego).

Na pochowanie zwłok osoby zmarłej w wyniku wypadku lub gdy istnieje podejrzenie, iż przyczyną śmierci mogło być przestępstwo – oprócz karty zgonu, wymagane jest dodatkowo zezwolenie prokuratora. Ciała osób zmarłych w miejscach publicznych transportuje się, na wniosek właściwego organu (zazwyczaj prokuratora), do najbliższego prosektorium a następnie do zakładu medycyny sądowej w celu ustalenia przyczyny zgonu.

W każdym przypadku decyzja o wyborze firmy pogrzebowej należy tylko i wyłącznie do Państwa.

AAA KALLAAAA KALLA
Copyright © AAA KALLA. Kompleksowe usługi pogrzebowe. 2008.
Projekt i wykonanie Freeline.
Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij